• P
  • IT Specialist

IT Specialist

Zaměstnavatel: Greenland Commodities s.r.o
Praha
Praha

Kontakt: e-mail: adelarehackova@greenlandcommodities.com

Požadované zkušenosti a kvalifikace:

o Vzdělání v oblasti datového inženýrství, IT, aplikovaných financí, auditu, kapitálových trhů, aplikovaných věd, elektrotechniky, popř. v podobných oborech
o Analytické dovednosti a strukturované myšlení
o Schopnost vykonávat práci pod tlakem v rychle se měnícím prostředí
o Nutná výborná znalost psané i mluvené angličtiny

Náplň práce:
- Efektivní správa virtuálních serverů pomocí hybridní struktury Azure/AWS,On-Prem Server
o Správa Microsoft 365, Exchange Mail Server, Slack
o Ochrana serveru a dat pomocí konfigurace kybernetického zabezpečení
o Konfigurace Forgiate Firewall a VPN připojení
o Znalost příkazů operačního systému Linux a Windows
o Správa cloudových serverů, databází AWS Cloud, úložišť Gitlab, testování a tvorba daného prostředí, verzování v rámci kódování a následná aplikace

Příspěvek na stravování

Pozice určená pro region: Praha