• P
  • Referent finančního oddělení

Referent finančního oddělení

Zaměstnavatel: U2K s.r.o.
Průmyslová 1479

Místo výkonu práce: Chrudim
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru), Zkušenosti na obdobné pozici, Základní znalost AJ na komunikativní úrovni, Základní orientace v účetní a daňové problematice, Znalost programu Pohoda výhodou, Uživatelská znalost práce na PC (zejména MS Office), Dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost bezúhonnost, proaktivní přístup, logické myšlení, loajalitu, organizační schopnosti
Náplň práce: Zpracování výstupních daňových dokladů, záloh, daňových dokladů k záloze, Řešení opravných vydaných faktur/dobropisů, Příjem a zpracování nákupních faktur, záloh, dobropisů, Zpracování bankovních operací - kontrola a zpracování plateb, Sledování salda pohledávek a závazků, upomínkový proces, Komunikace s účetním oddělením, Příprava podkladů ke mzdám, Administrativní činnosti spojené s chodem společnosti (BOZP, pojištění, provize, odpady…)
Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravovací paušál, příspěvek na dovolenou, příspěvek na důchodové pojištění, služební mobil včetně tarifu.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Pozice určená pro region: Pardubický kraj