• P
  • ASISTENT/KA ZAHRANIČNÍHO OBCHODU

ASISTENT/KA ZAHRANIČNÍHO OBCHODU

Zaměstnavatel: STRONG HAND EUROPE s.r.o.
Tomáše Bati 1075

Náplň práce:
" Budete podporou našim obchodním zástupcům, zpracovávat nabídky, kalkulace apod.
" Budete spolupracovat na obchodních případech a budete mít na starosti jejich administrativu.
" Budete poskytovat zákaznický servis našim obchodním partnerům a zákazníkům.
" Budete komunikovat v cizím jazyce na denní bázi.
" Budete spolupracovat s dalšími odděleními (např. marketing, logistika aj.).
Očekáváme:
" Orientaci na cíl a odpovídající pracovní nasazení - aktivní přístup
" Komunikační a organizační schopnosti
" Aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni
" Znalost zejména němčiny (popř. francouzštiny, nebo jiného jazyka) výhodou
" Samostatnost, spolehlivost, loajalita
" Psychickou odolnost
" Ochotu učit se
" Počítačovou gramotnost (MS Office - zejména Excel, apod.)
Nabízíme:
" Práci na HPP v jednosměnném provozu
" Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy dle plnění plánu)
" Příspěvek na stravování
" Práce v mladém kolektivu
" Podporu zkušených kolegů v ČR i USA
Místo výkonu práce:
Třebíč
Kontakt:
Životopisy zasílejte na: info@stronghand.eu

Pozice určená pro region: Kraj Vysočina