• P
  • Investiční referent - projektant dopravy

Investiční referent - projektant dopravy

Zaměstnavatel: Správa veřejného statku města Plzně, příspěvková organizace
Klatovská třída 348

Rámcová pracovní náplň:
návrh rozvoje systému dopravy v klidu (parkování), zadávání projektových dokumentací a zajištění staveb i dodávek parkovacích systémů a parkovacích automatů,
zpracování projektů organizace a regulace dopravy, návrhů na místní úpravu provozu (dopravní značení), včetně projednání,
zpracování návrhů na stavební a organizační úpravy směřující ke snížení dopravní nehodovosti, zvýšení bezpečnosti a plynulosti provozu,
zadávání projektových dokumentací, investorská činnost v dopravním stavitelství.
Pracovní náplň bude uzpůsobena dle nejvyššího dosaženého vzdělání přijatého uchazeče.

Kvalifikační a odborné požadavky:
" vzdělání - SŠ nebo VŠ (obor stavební, dopravní, příp. elektrotechnický),
" dobrá znalost práce na PC,
" znalost kreslících programů (Autocad apod.) výhodou,
" řidičský průkaz skupiny B výhodou,
" dobré komunikační schopnosti.
Platová třída: 9 pro SŠ/ 10 pro VOŠ a VŠ
v rozmezí 19 730 - 28 920,- Kč / v rozmezí 21 260 - 31 240,- Kč + pohyblivá složka platu (os. přípl., odměny). Plat se řídí dle NV č. 341/2017 Sb. a záleží na dosažené praxi.

Zaměstnanecké výhody:
motivující osobní příplatek + mimořádné odměny a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál a další benefity)

Pozice určená pro region: Plzeňský kraj