• P
  • FAKTURANT/KA - ASISTENT/KA OBCHODU

FAKTURANT/KA - ASISTENT/KA OBCHODU

Zaměstnavatel: Industrial Engineering s.r.o.
Žďárského 181

Jsme strojírenská firma s pokročilými zkušenostmi poskytující komplexní škálu služeb v oblasti výroby strojírenských celků, strojů a zařízení. Zabýváme se konstrukcí, přípravou výrobní dokumentace, dělením a řezáním materiálů (včetně nekovových), ohýbáme, zakružujeme, svařujeme, obrábíme a vyrábíme celé stroje.
Do našeho týmu hledáme spolehlivého člověka na pozici Fakturantka/Asistentka obchodu

Náplň práce:
zadávání objednávek do systému
shromažďování a evidence faktur, zadávání objednávek do systému,
zpracování fakturace
spolupráce s různými odděleními
práce s Excelem, Word Office, účetní program Pohoda
provozně-administrativní činnost

Požadujeme:
pečlivost a spolehlivost
uživatelská znalost Excel, Word Office, zkušenost s účetním programem Pohoda výhodou
středoškolské vzdělání s maturitou

Nabízíme:
měsíční mzda 25 000 Kč
pracovní poměr na dobu neurčitou
stravenkový paušál
zaškolení a průběžný dohled od nadřízené kolegyně
nástup možný ihned
Životopisy zasílejte na kariera@iegroup.cz více info na tel: 736 470 237

Kontakt pro uchazeče: kariera@iegroup.cz, 736 470 237 Po-Pá 8:00-13:00 hod.

Pozice určená pro region: Kraj Vysočina