• P
  • Všeobecný administrativní pracovník/pracovnice

Všeobecný administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel: Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky
Jiráskova 208

Náplň práce: zajištění chodu pracoviště odbočky SONS v Rokycanech, které poskytuje služby osobám s těžkým zrakovým postižením (základní poradenství, volnočasové aktivity, osvěta o životě s těžkým zrakovým postižením pro veřejnost) administrativní práce na pracovišti (vedení veškeré agendy spojené s chodem pracoviště), pomoc při organizování a účast na volnočasových aktivitách a osvětových akcích odbočky, celková podpora dobrovolných funkcionářů.
Požadavky: znalost práce na PC (Office, Outlook, Internet), spolehlivost, flexibilita, kreativita, organizační schopnosti, schopnost samostatně plnit úkoly podle aktuálních potřeb organizace
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, výhodný tarif operátora, flexibilní pracovní doba
JOBMATCH

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj