• P
  • Administrativní pracovník/ce do firemní operativy

Administrativní pracovník/ce do firemní operativy

Zaměstnavatel: ACS International s.r.o.
Březohorská 253

Pozice: Administrativní pracovník/ce do firemní operativy
Místo vhodné i pro absolventy.
Hlavní náplň práce:
. Správa vozového parku a administrativa s tím spojená
. Činnosti spojené s předáním či příjmem vozidla na projekt, nebo návratu z
projektu
. Součinnost při přejímce materiálu a nástrojů vracející se z projektů
. Součinnost při přípravě dokumentace kvality při auditech ISO
. Podpora všech odděleních
. Operativní úkony
. Občasná výpomoc s expedicí (doprava materiálu)
. Příprava materiálových položek pro finální expedici projektů (spolupráce s
oddělením Expedice, nutnost zvedání i těžších břemen)
. V souvislosti s novými prostorami nového sídla firmy a růstem firmy budou
odpovědnosti dále upravovány podle potřeb firmy
Požadujeme:
. dobrá znalost práce s PC - MS Office – Word, Excel, Power point, Outlook
. pečlivost a administrativní zdatnost
. znalost angličtiny – výhodou
. Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
. Aktivní přístup a spolehlivost
. Schopnost pracovat proaktivně v rámci svěřeného úkolu
. Samostatnost, důslednost a schopnost řešit problémy
Zaměstnanecké výhody
. stravenky
- flexibilni pracovni doba
- profesni růst
- možnost rozvoje znalosti v kurzech vzdělavani organizovanych
společnosti ACS (kurzy se odehravaji v pracovni době)
- firemni akce
- Mobilni telefon, notebook
- Sick day
- přijemne pracovni prostředi ve firmě rodinneho typu
Nástup od 1.9.2022 na dobu určitou do 1.9.2023. Mzda: 24 000,- až 28 000,- Kč
Kontakt: Zápotočná Lucie, e-mail: lucie.zapotocna@acs-e.com
První kntakt e-mailem.
Místo výkonu práce: ACS International s.r.o., Březohor

Požadujeme
Jiné

Pozice určená pro region: Středočeský kraj