• P
  • Referent/ka CK

Referent/ka CK

Zaměstnavatel: CK IRÍNY TOURS spol. s r.o.
Střelecká 100

Pozice: referent/ka CK
Pevná pracovní doba:
PONDÉLÍ : 8.00 - 16.30 hod
ÚTERY: 8.00 - 14:.00 hod
STŘEDA: 8.00 - 14.00 hod
ČTVRTEK: 8.00 - 16.30 hod
PÁTEK: 8.00 - 17.00 hod
v letní sezóně od 1.6.-30.9. flexibilní přesčasy.
Pracovní doba lze upravit dle dohody tak, aby vždy bylo odpracováno 8 hod. Lze i na zkrácený úvazek 6 hod.
Nástup nejdříve 1.11.2022

Požadavky:
Znalost práce na PC podmínkou (M.Office - Excel, Word, PDF Creator, E-mail Outlook,
letáky, práce s fotkami, Internet Explorer a další)
Dále požadujeme:
spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti,
příjemné vystupování

Pracovní náplň:
Práce s interním programem CK (zaučíme), nabídka zájezdů klientům,zadávání a aktualizace dat do interního systému a na internetový server, administrativa (zahrnuje i cenové kalkulace zájezdů, zpracování cenových nabídek), pravidelné kontroly dat. Možnost, ne povinnost pracovních výjezdů do Řecka.
Daňová evidence. Příprava podkladů k měsíčním, kvartálním a ročním uzávěrkám.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti: anglický jazyk (německý jazyk, řecký jazyk)

E-mailem zasílejte strukturovaný životopis (max. na 1 stranu A4) s fotografií
a motivačním dopisem (max. 2 odstavce).

Zaměstnanecké výhody: příjemné pracovní prostředí rodinné firmy s více než 31 letou tradicí, stravenkový paušál a mimořádné odměny

Nástup: od 1.11.2022 na dobu určitou do 30.10.2023 s možností prodloužení na dobu další nebo na neurčito
Mzda: 22 000,- až 30 000,- Kč
Kontakt: Korecká Margaritopulu S

Pozice určená pro region: Středočeský kraj