• P
  • ASISTENT/ASISTENTKA PRO DOTACE

ASISTENT/ASISTENTKA PRO DOTACE

Zaměstnavatel: Denisa Švecová
U hřbitova 432

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Švecová, tel. 724 158 028, e-mail: svecova@aldekon.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. (možné se na pracovní době domluvit).
Požadujeme: schopnost komunikovat s cizími lidmi, schopnost prezentování v telefonu a tváří v tvář, tah na branku v oblasti strategického rozvoje oblasti dotací, asertivní chování a ochota vyjednávat, výbornou znalost českého jazyka, znalost anglického jazyka výhodou, chuť tvořit nové věci a otevřenost ke změnám, nadšení pro tvorbu systému a schopnost věci dotahovat.
Náplň práce: administrativní práce pro dotační projekty.
Nabízíme: přátelský kolektiv, možnost vzdělávání na školeních, perfektně vybavené pracoviště, vstřícný přístup při řešení osobních problémů, stravenkový paušál, nápoje na pracovišti zdarma, možnost částečného home-office.

Požadujeme
Jiné

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj