• P
  • Manažer/ka pro ZAHRANIČNÍ OBCHOD

Manažer/ka pro ZAHRANIČNÍ OBCHOD

Zaměstnavatel: POLAK CZ s.r.o.
Opatov 348

NÁPLŇ PRÁCE: řízení zahranič. obchodu (státy střední a západní Evropy), řízení vztahu s obch. partnery (péče o stávající zákazníky, školení prodejních týmů, prezentace, řízení akvizic), řízení obchod. projektů (komunikace s techn. zázemím firmy i se zahranič. partnery, zpracování podkladů, vyhledávání a uzavírání nových obch. akvizic), reporting, obchodní plány a zpracování analýz, služební cesty několikrát do měsíce
DALŠÍ POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání, obchodní zkušenosti/dovednosti, schopnost pracovat s informacemi, schopnost sebeřízení, techn. vzdělání nebo zkušenosti - výhodou, znalost AJ - výhodou
NABÍZÍME: práce ve výrobní společnosti, která patří mezi lídry ve svém oboru v ČR, příjemné prac. prostředí a přísluš. prac. nástroje (automobil, notebook, telefon), finanč. odměny, podnikové stravování, příspěvky na dopravu, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, zábavné firemní akce
KONTAKT: telefonicky: pondělí - pátek 9-16 h 734622613, (737287808), e-mailem: eva.polakova@polakcz.cz, info@polakcz.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

Pozice určená pro region: Pardubický kraj