• P
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Zaměstnavatel: MATTES Corp. s.r.o.
Collo-louky 1557

A11 z:10/6/2022
Požadujeme:
- velmi dobrou znalost práce s PC (Excel, internet a elektronická pošta)
- řidičský průkaz sk. B
- znalost polského jazyka slovem i písmem.
- samostatnost, pečlivost, flexibilitu, schopnost organizace práce a zadaných úkolů.
Pracovní náplň:
- telefonický a e-mailový kontakt se zákazníky na území Polska
- administrativní obsluha a technická pomoc obchodním zástupcům
- administrátorská obsluha adresáře zákazníků,
- udržování dobrých obchodních vztahů se zákazníky.
Opis stanowiska:
- telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów na terenie Polski
- wsparcie administracyjne przedstawicieli handlowych
- administrowanie bazy danych kontrahentów,
- utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami.
Nabízíme:
- samostatnou a odpovědnou práci v kanceláři
- prémie k základní mzdě
- stravenky v hodnotě 100,- Kč/den
- pozitivní atmosféru v kolektivu.
ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE EMAILEM V ČESKÉM A POLSKÉM JAZYCE.

Požadujeme
Znalost jazyka: Polština

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj