• P
  • SPECIALISTA/KA KVALITY

SPECIALISTA/KA KVALITY

Zaměstnavatel: OM PROTIVÍN a.s.
Švermova 349

Náplň práce: rozměrová a materiálová kontrola, používání měřících přístrojů, řízení reklamací dodavatel/zákazník, příprava dokumentů PPAP, příprava 8D reportů, provádění interních auditů ISO 9001
Požadavky: strojírenské vzdělání, znalost italštiny (velkou výhodou) nebo angličtiny,
zkušenost z kvality výhodou
Finanční ohodnocení se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta.
Nabízíme: - finanční ohodnocení dle zkušenosti kandidáta.
- měsíční příspěvek na penzijko
- dovolenou delší o 1 týden
- každý den teplý oběd za 27 Kč
- mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu
- každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 750 Kč
- příspěvek na dopravu
- každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu.
První kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795, e-mail: prace@bondioli-pavesi.com nebo osobně na uvedené adrese.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Pozice určená pro region: Jihočeský kraj