• P
  • Specialista/specialistka péče o stávající klienty

Specialista/specialistka péče o stávající klienty

Zaměstnavatel: PM Javůrek s.r.o.
Smetanovo náměstí 42

NÁPLŇ PRÁCE: PARTNERS BUDUJE BANKU a proto do našich řad na pobočku Partners marketu v Litomyšli hledáme nové kolegy a kolegyně. Pokud vás baví potkávat se s lidmi, jsme právě my tím správným směrem, kde se teď vydat. Na začátku své kariéry u nás dostanete stávající klienty o které je třeba se řádně postarat, tedy není nutné začínat akvizicí!
Nové parťáky podporuje, věnujeme jim čas a péči. U nás nebudete neznámými zaměstnanci, ale platnými členy týmu, který se navzájem dobře zná. Podnikáme spoustu pracovních i mimopracovních aktivit.
POŽADAVKY: maturita a výpis z rejstříku trestů a také bez komunikativnosti to prostě nejde.
NABÍZÍME: Nabízíme unikátní pracovní prostředí, opravdu kvalitní ocenění dobré práce, výrazně nad úrovní trhu v daném segmentu. Řadu firemních benefitů, opravdu reálnou fixní pracovní dobu, vzdělání, seberealizaci, mobilní tarif, NTB, firemní vozidlo, volné pátky, kafetérii, firemní akce a víkendy, zábavu a spoustu dalšího. Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, ale umíme i na IČO, když sami budete chtít. Více na partnerslitomysl.cz.
KONTAKT: e-mailem

Pozice určená pro region: Pardubický kraj