• P 
  • P 
  • Koordinátor/ka čínského trhu 

Koordinátor/ka čínského trhu

Zaměstnavatel: MODUS, spol. s r.o.
Dubická 3274

Požadujeme : vzdělání VŠ ekonomického nebo technického zaměření, excelentní znalost anglického a čínského jazyka, základní znalost českého jazyka, dobré organizační schopnosti. Znalost v oboru osvětlení, zejména LED svítidel a komponent.
Znalost v dodavatelských řetězcích v Číně (průmyslové lokality),obchodní zkušenosti na čínském trhu, řidičské oprávnění řídit osobní automobil v Číně. Výhodou je delší pobyt v Číně.
Nabízíme : pracovní poměr na dobu neurčitou. Práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející společnosti, nový moderní výrobní závod, příjemné pracovní prostředí, zajímavou a zodpovědnou práci.
Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, masáže hrazené zaměstnavatelem, pitný režim zdarma, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, věrnostní bonus, benefitní poukázky Unišek, příspěvek na narozené dítě - svatbu - odchod do důchodu, odměna za přivedené spolupracovníky - za zlepšovatelské návrhy, zprostředkování zvýhodněného vedení bankovních účtů u firemních bank, zprostředkování výhodného majetkového pojištění partnerskou společností RESPECT, a.s.,13. a 14.platy formou odměn, dárkové balíčky při jubileu…

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Koordinátor/ka čínského trhu
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Liberecký kraj