• P
  • IT specialista

IT specialista

Zaměstnavatel: KAXL s.r.o.
Dukelská 240

z: 25.5.2022, a: 17.6.2022
Náplň práce
- zodpovědnost za fungování infrastruktury, sítí, HW a firemních SW
- vývoj backend webových aplikací
- instalace, konfigurace a správa síťových prvků
- podpora uživatelů a údržba uživatelských stanic
- spolupráce při vývoji e-shopu a interních systémů

Požadujeme:
- dobrou orientaci v HW a SW
- znalost Windows OS, Windows Server, MS SQL, TCP/IP, LAN/WAN, IT bezpečnosti
- znalost technologii VMWare, Veeam výhodou
- pokročilá znalost MS Office a Google sheets
- znalost IS Stormware POHODA, Ubiquiti výhodou
- znalost a schopnost vývoje aplikací a práce s MS SQL, MySQL, PHP, HTML, CSS
- schopnost analyzovat problémy a požadavky a řešit je s dodavatelem SW
- samostatnost, kreativitu, pečlivost, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody:
- motivující finanční ohodnocení
- zázemí úspěšné společnosti s více než 10 letou tradicí
- stravenková karta - 90Kč za odpracovaný den, hrazeno plně zaměstnavatelem
- motivační bonus až 3000Kč měsíčně
- po odpracovaném roce roční příspěvek 5000Kč na kartu Sodexo pro volnočasové aktivity
- práci v mladém dynamickém kolektivu
- zajištěný pitný režim po celý den (káva, voda)
- výrazné slevy na nákup produktů

Kontaktní osoba: Robin Jaške, e-mail: robin@kaxl.cz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj