• P 
  • P 
  • Referent-/ka odd. veřejných zakázek 

Referent-/ka odd. veřejných zakázek

Zaměstnavatel: Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Šrobárova 49

Hlavním náplň práce: administrace veřejných zakázek v elektronickém nástroji atd. dle interních předpisů organizace a dle zákona č 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, zveřejňování informací o veřejných zakázkách na Profilu zadavatele a ve Věstníku veřejných zakázek popř. v jiných el.systémech, administrace veřejných zakázek realizovaných z rozpočtu SZÚ, z projektů v rámci operačních programů a fondů ČR a EU
Požadujeme: VŠ popř. SŠ vzdělání, praxe v administraci (i zákonných) veřejných zakázek min. 1 rok, zkušenosti s administrací projektů ČR a EU velkou výhodou, komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, proaktivní přístup k zadaným úkolům, organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, ochota a schopnost se dále vzdělávat, smysl pro týmovou spolupráci, velmi dobrá úroveň práce s PC.
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.tř. 9-11 a stupeň podle doložené odborné praxe. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.
Dovolená v délce 5ti týdnů, stravné, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

odpovědět
Referent-/ka odd. veřejných zakázek
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha