• P
  • RECEPČNÍ BALNEOPROVOZU

RECEPČNÍ BALNEOPROVOZU

Zaměstnavatel: Imperial Karlovy Vary a. s.
U Imperiálu 7

Kontakt:Manager zdravotnického úseku, tel.: 603 198 026,( PO-PÁ 9:00-14:00)
e-mail: HR@imperial-group.cz
Pracovní náplň:
-zajištění služeb spojených s provozem balneoprovozu
-informuje a nabízí volně prodejné procedury
-registruje časy procedur klientů do SW

Nabízíme:
-vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce
- zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
-personální strava zdarma

Požadujeme:
-SŠ s maturitou
-znalost práce na PC
-znalost AJ na komunikační úrovni, NJ výhodou, ČJ podmínkou
-příjemný vzhled a vystupování
-pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, trestní bezúhonnost

Pracovní podmínky:
-pracovní doba 10:00 - 22:00 h.

Pozice určená pro region: Karlovarský kraj