• P
  • Výrobní referent/ka asistent/ka

Výrobní referent/ka asistent/ka

Zaměstnavatel: REMAQ, s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1729

Požadujeme:
SŠ ekonomického směru,
praxe v evidenci skladů a výroby na PC výhodou, znalost programu K2 výhodou,
přesnost a spolehlivost, zaměření na detail,
velmi dobré komunikační schopnosti,
Pracovní náplň:
samostatné vedení a kontrola výrobní evidence,
kontrola zadávání skladových karet zásob v informačním systému,
provádění inventur skladových zásob,
evidence a výkaznictví odpadového a obalového hospodářství,
komunikace a spolupráce s výrobním, obchodním a finančním oddělením,
zpracování reportů, vyřizování objednávek a administrativy pro výrobní oddělení
Nabízíme:
Mzda 25.000 - 30.000, 13. a 14. mzda, příspěvek na stravu.
Pracovní poměr na dobu určitou s prodloužením.

Zaměstnanecké výhody: 13. a 14. mzda, příspěvek na stravu

Pozice určená pro region: Zlínský kraj