• P 
  • P 
  • Recepční / strážný - OZZ, OZP 

Recepční / strážný - OZZ, OZP

Zaměstnavatel: DIOL družstvo
Varenská 3101

Vyhrazeno pro OZZ, OZP (jsme uznaným zaměstnavatelem na chráněném trhu práce).
1. kontakt telefonicky v době 8 - 15 hodin, e-mailem. Tel.: 704 602 838, e-mail: diol@diol.cz

Družstvo invalidů s 65 letou tradicí a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici recepční/strážný v administrativní budově blízko centra Ostravy s výbornou dopravní dostupností. Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost - noční směny, komunikativnost, samostatnost a spolehlivost. Praxe na obdobné pozici a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou. Nástup do zaměstnání možný ihned.

Pracovní místo je vyhrazeno pouze pro OZP. Nabízíme Vám zaškolení, díky čemuž získáte práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu vč. odvodů na důchod). Jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek 30 hod. týdně, směny v délce 12 hodin. Za Vaši práci aktuálně nabízíme odměnu ve výši od 107 Kč/hod. + příplatky za práci na noční směně, o víkendu a ve svátek. Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího.

Zašlete nám prosím svůj životopis na adresu diol@diol.cz nebo volejte 704 602 838 - Mgr. Králová. Děkujeme Vám a těšíme se na spolupráci.

odpovědět
Recepční / strážný - OZZ, OZP
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj