• P
  • Asistentka/asistent jednatele

Asistentka/asistent jednatele

Zaměstnavatel: Protipožární bezpečnostní systémy, s.r.o.
Karlovice 95

místo výkonu práce : Karlovice 95
Firma Protipožární bezpečnostní systémy s.r.o. s provozem v Karlovicích ve Slezsku, hledá asistentku/asistenta jednatele
Náplň práce:
-podílení se na přípravě projektů, po administrativní, organizační a z části i technické stránce
- podpora vedení společnosti
- zastřešení chodu kanceláře
- správa dokumentů - třídění, zakládání, scan, archivace
- spolupráce s ostatními odděleními
Hlavní požadavky :
- znalost německého jazyka slovem i písmem na velmi dobré úrovni
-komunikativnost, samostatnost, ochota pracovat v kolektivu,
-dobrá znalost práce na PC - MS Office, zejména Excel, Word, Outlook,program Pohoda
Nabízíme Vám pracovní poměr na dobu neurčitou, benefity formou příspěvku na životní nebo penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, osobní ohodnocení, stravenkový paušál, roční prémie

Hlásit se na e - mail : marcela.partschova@ppbs-celsion.eu nebo na tel. č. 727 839 959 /7.00 -14.00 hod./
Z : 29.4.2022

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj