• P
  • Marketingový specialista/-ka

Marketingový specialista/-ka

Zaměstnavatel: ARENIS s.r.o.
Tyršova 158

Náplň práce:
Chceš práci, která tě bude bavit? Máš nápady a nebojíš se je použít v praxi?
Pak hledáme právě tebe :)
Hledáme do našeho kolektivu někoho, kdo se pohybuje v online světě a umí dobře použít i selský rozum. Komunikativního, logicky smýšlejícího parťáka do týmu, který bude kreativně tvořit kampaně a bude přemýšlet o detailech.

Co tě čeká:
Návrh a realizace marketingových kampaní
Zajišťování propagace služeb
Komunikace s kreativci (grafiky, webmastery, reklamními agenturami)
Spolupráce na tvorbě propagačních materiálů (letáky, billboardy..)
Zajišťování jednotného vizuálního stylu
Správa/udržování sociálních médií
Direct mailing/Email marketing
Spolupráce při tvorbě a aktualizaci webových stránek

Co od Vás očekáváme:
Nadšenost a komunikativnost se znalostí obchodní matematiky
Tvůrčího ducha
Analytické myšlení
Základní znalosti v oblasti IT
Výbornou znalost českého jazyka
Smysl pro detail
Vlídnost vůči zákazníkům, kterým se snažíme maximálně plnit přání

Výhodou bude, pokud ti něco říká:
Copywriting, PPC kampaně, tvorba grafiky, sociální sítě, e-mail marketing, tvorba na vývoji webu, HR, jsi srdcař a umíš používat selský rozum :)

Předpokládaná pracovní doba je od 8:30 do 17:00

Co Vám můžeme nabídnout:
Přátelské prostředí založené na otevřenosti, neformálních vztazích a týmové práci
Práci do které můžeš zahrnout své vlastní nápady
Stabilní zázemí dlouhodobě fungující firmy
Nadstandardní platové ohodnocení, dle zkušeností pracovníka
Pravidelný růst platu, vánoční prémie
Internetové připojení a IPTV
Možný kariérní růst, dle šikovnosti a zkušeností
5 týdnů dovolené,

Pozice určená pro region: Plzeňský kraj