• P 
  • P 
  • Odborný/vrchní referent – specialista evidence a dávek PvN 

Odborný/vrchní referent – specialista evidence a dávek PvN

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Pardubická 310

Místo výkonu práce: ÚP ČR, kontaktní pracoviště, Pardubická č.p. 310, Chrudim

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo odborný/vrchní referent - specialista evidence a dávek PvN v Oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti Kontaktního pracoviště Chrudim Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Pardubicích.
Generální ředitel Úřadu práce České republiky, jako služební orgán, příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen "zákon"), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo: odborný/vrchní referent - specialista evidence a dávek PvN v Oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti Kontaktního pracoviště Chrudim Krajské pobočky ÚP ČR v Pardubicích, ID 11006826, v oboru služby "Zaměstnanost".
Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou. Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu o státní službě do 9. platové třídy.

Hlavní popis činnosti vykonávané na služebním místě: Zajišťování agendy podpory v nezaměstnanosti, podpory při rekvalifikaci a kompenzace. Kontrola výplaty podpory v nezaměstnanosti, podpory při rekvalifikaci a kompenzace. Přijímání nových uchazečů o zaměstnání do evidence. Zajišťování agendy přiznávání, nepřiznávání, odejmutí, zastavení nebo vrácení výplaty podpor v nezaměstnanosti. Zajišťování a vyřizování agendy došlé a odeslané pošty. Zajišťování odpovědí soudům, policii, exekutorům a organizačním složkám státu. Vykonávané činnosti předpokládají velmi dobrou orientaci v zák. č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti a zák. č. 500/200

odpovědět
Odborný/vrchní referent – specialista evidence a dávek PvN
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj