• Personalisté - všeobecní administrativní pracovníci - vhodné i pro OZZ, OZP 1-2

Personalisté - všeobecní administrativní pracovníci - vhodné i pro OZZ, OZP 1-2

Zaměstnavatel: Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s.
Hrbová 1561

PERSONALISTÉ - VŠEOBECNÍ ADMIISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI - VHODNÉ I PRO OZZ, OZP 1-2 STUPEŇ INVALIDITY
Zkrácený pracovní úvazek = 0,75 (30 hodin týdně)
POŽADUJEME: min. SŠ vzdělání. Znalosti v oblasti personalistiky, bezpečnosti práce a požární ochrany. Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič/ka. Vhodné i pro občany se změněnou pracovní schopností.
NÁPLŇ PRÁCE: Zpracování personální agendy, spolupráce na zajištění bezpečností práce a požární ochrany, zajištění autoprovozu, GDPR, správa budovy, administrativa a další zajištění provozu organizace.
NABÍZÍME: Pracovní smlouvu na 1 rok, s možností prodloužení.
PRVNÍ KONTAKT: Přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 2.5. 2022 na adresu: johana.delahozova@azylovydum.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu rozhovoru dne 10.5.2022.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj