• P
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Zaměstnavatel: Pavel Makový-Pohřební služba, s.r.o.
Drozdovice 1169

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Makový, tel. 603 814 572, e-mail: ucetni@makovy.cz. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 hod., 1-2x v měsíci So 8:00-12:00 hod.
Požadujeme: praxe v administrativě podmínkou, samostatnost, velmi dobrá znalost MS Office (Outlook, Excel, Word), velmi dobrá znalost ČJ, dobré komunikační a organizační schopnosti, asertivita, schopnost denně řešit provozní záležitosti.
Náplň práce: zajištění chodu kanceláře, organizace/evidence požadavků klientů, sjednávání pohřbů a objednávání služeb s tím spojených, komunikace se zákazníky.
Nabízíme: odměny, stravenky (100 Kč), 20 dnů dovolené, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj