• P
  • Dopravní referent

Dopravní referent

Zaměstnavatel: Svoboda Press s.r.o.
Sazečská 560

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič - podmínka,
- základní technické znalostí programu MS Excel a Word.
Náplň:
- zajišťuje agendu autoprovozu
- vede příslušnou dokumentaci oblasti autoprovozu
- vyhodnocuje přepravní a provozní výkony
- tvoří podklady pro sestavení tras pro dopravu zboží a matriálu
- vede oddělení autoprovozu v době nepřítomnosti vedoucího

Co Vám nabízíme:
* Místo pracoviště Praha 10 Malešice
* 40 hodinová týdenní pracovní doba
* 4 dny dovolené navíc na váš odpočinek
* Stravenky v hodnotě 110Kč
* Příspěvek na volnočasové aktivity (500Kč/měsíc)
* Příspěvek na penzijní pojištění ve výši 2.119Kč/měsíc
* Vánoční bonus
* Nástup dle domluvy (na vhodného kandidáta si dokážeme počkat)
* Máme neformální firemní kulturu

Pozice určená pro region: Praha