• P
  • TECHNICKÝ ŘEDITEL/ -KA

TECHNICKÝ ŘEDITEL/ -KA

Zaměstnavatel: MSA, a.s.
Hlučínská 641

KO: Ing. Zuzana Stromská, tel.: 733 678 252, email zuzana.stromska@msa.cz

Požadavky
- VŠ technického nebo ekonomického zaměření
- Prokazatelná praxe ve strojírenství na obdobné pozici min 5 let,
- Zkušenosti s vedením lidí
- Znalost min. dvou jazyků (ČJ, RJ, AJ)
- Znalost MS Office
Pracovní náplň
- Definuje a implementuje technickou strategii organizace, zabezpečuje technickou a konstrukční připravenost, spolurozhoduje o technickém rozvoji apod.
- Zodpovídá za kvalitní a včasné vyřizování výrobních příkazů v oblasti konstrukce - zpracování průvodní dokumentace zakázek - výkresová dokumentace, náčrtky, kusovníky
- Maximalizuje využití skladových zásob
- Řídí proces vývoje nových produktů ve společnosti
- Zodpovídá za správnost smluv s dodavateli z pohledu své odbornosti
- Zodpovídá za efektivní nastavení technologických postupů a návrh nových technologií
- Stanovení výzkumných a vývojových plánů v souladu se strategií organizace.
- Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace.
Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- další zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, pracovní a životní jubilea, slevy na volání)
- příležitost k dalšímu profesnímu růstu
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Čeština, Ruština

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj