• P
  • Vedoucí technolog zpracování a nákupu bylin

Vedoucí technolog zpracování a nákupu bylin

Zaměstnavatel: MEDIATE s.r.o.
Libchavy 325

Odborné požadavky:
- SŠ s maturitou / VŠ vzdělání technického nebo potravinářského směru
- výhodou orientace v oblasti zpracování potravin a technologie výroby
- praxe min. 2 roky a zkušenosti na pozici řízení samostatné divize / oddělení
- schopnost rozhodování, organizování a řízení kolektivu pracovníků
- výhodou znalost AJ nebo NJ
- ŘP sk. B aktivní řidič s výjezdy i do zahraničí ke klíčovým dodavatelům bylin
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- schopnost učit se novým věcem, reprezentativní vystupování, časová flexibilita

Náplň práce:
- řízení předvýrobních operací - úpravy a zpracování bylin
- organizování práce míchačů a stanovení technologických postupů ve vazbě na výrobu
- zajištění a dohled nad nákupem vstupních surovin pro výrobu čajů
- jednání s klíčovými dodavateli bylin ohledně ceny i požadované kvality
- spolupráce při vývoji a schvalování nových čajů a čajových směsí
- administrativní činnost spojená s výše uvedenými body

Nabízíme:
- stabilní pracovní místo v prosperující české firmě
- po zk. době a zaškolení odměny za výkon a plnění plánu firmy
- zaškolení v oblasti nákupu a zpracování bylin a následný profesní růst
- 5 týdnů dovolené
- možnost řešení ubytování
- příspěvek na stravování, zvýhodněný nákup výrobků, platební poukázky

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Pozice určená pro region: Pardubický kraj