• P
  • Koordinátor/ka náboru lidí z Ukrajiny

Koordinátor/ka náboru lidí z Ukrajiny

Zaměstnavatel: PowerJob s.r.o.
nám. Přemysla Otakara II. 90

Hledáme koordinátora náboru lidí z Ukrajiny.
Jsme česká pracovní agentura se zaměřením na zprostředkování lidí pro výrobní české i nadnárodní podniky.

Náplň práce:
- Komunikace s ukrajinskými agenturami při vyhledávání lidí
- Předávání informací o náplni práce potenciálním pracovníkům
- Zajištění životopisů
- Práce s databází uchazečů
- Komunikace s koordinátory konkrétní zakázky
- Týdenní reporty vedení agentury a koordinátorům

Požadujeme:
- Komunikativní znalost ukrajinštiny (ruštiny) a českého jazyka (angličtina výhodou)
- Dobré komunikační a organizační dovednosti
- Znalost práce na PC (excel, word)
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Fixní plat 19 700 Kč/ měs + odměna 500 Kč za každý úspěšný nábor
- Služební telefon, notebook
- Nástup možný ihned

Kontakt: e-mailem zaslat životopis

Pozice určená pro region: Pardubický kraj