• P
  • Senior PPC Specialist

Senior PPC Specialist

Zaměstnavatel: Westlogic s.r.o.
28. října 207

1. kontakt e-maileml: career@westlogic.eu
NEVYDÁVAT DOPORUČENKY !

Zajímá Vás online marketing, máte zkušenosti s PPC kampaněmi a už Vás nebaví správa kampaní pro desítky malých klientů, kteří nemusí vždy ocenit Vaši kvalitní práci? Chcete pracovat na velkých projektech? Hledáte nové výzvy a chcete se dále rozvíjet? Chcete se podílet na budování e-shopů v rychle rostoucí české investiční skupině, která působí v 5 evropských zemích? Do marketingového oddělení v Ostravě hledáme vhodné uchazeče na pozici Senior PPC Specialist. U nás budete mít na starost jeden velký projekt, který můžete rozvíjet. Staňte se součástí velké stabilní společnosti s ročním obratem přesahující stovky miliónů Kč.

Popis pozice
Senior PPC Specialist připravuje, vytváří a spravuje PPC kampaně v platformách Google Ads, Seznam Sklik a Bing Ads pro naše e-shopy. Zpracovává a udržuje PPC strategii pro jednotlivé e-shopy. Zaměřuje se na výkonnostní i brandové kampaně. Nastavuje kampaně pro YouTube. Pracuje se srovnávači zboží jako je Heureka, Zboží, Favi, Biano, Glami a další. Sleduje novinky a nejnovější trendy ve světě PPC a srovnávačů. Využívání analytické nástroje jako je Google Analytics a pracuje s daty. Používá další nástroje ke zlepšování výsledků PPC kampaní. Sleduje výsledky PPC kampaní, YouTube kampaní a srovnávačů, nastavené cíle (KPI) a zpracovává reporting.

Čemu se u nás budete věnovat?
PPC kampaně v platformách Google Ads, Seznam Sklik, Bing Ads, Amazon Ads
Práce na různých typech výkonnostních i brandových kampaní (vyhledávací síť, obsahová síť, produktové kampaně, remarketingové kampaně,

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj