• P
  • Asistent/ka servisu

Asistent/ka servisu

Zaměstnavatel: Niersberger Instalace, s.r.o.
Tyršova 2075

Pracoviště: Benešov,
Náplň práce:
" administrativa spojená s organizováním pravidelných servisních kontrol, revizí a oprav ve spolupráci se servisními techniky
" podklady pro zákazníka a fakturaci
" komunikace se zákazníkem, dodavateli
Požadujeme:
" SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru, obor technické zařízení budov výhodou
" praxe a zkušenosti v oboru technické zařízení budov
" MS Office (Outlook, Excel, Word)
" řidičský průkaz skupiny B výhodou
" organizační a komunikační schopnosti
Nabízíme:
" motivující finanční ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe
" zajímavou a různorodou pracovní náplň
" široké spektrum firemních benefitů
" vhodné i pro absolventy, které rádi zaučíme
První kontakt e-mailem

Kontaktní osoba: Jana Kněnická
Telefon: 317 721 741
Pozice určená pro region: Středočeský kraj