• P 
  • P 
  • Asistent/ka 

Asistent/ka

Zaměstnavatel: Petr Vokrouhlík
Zahradní 1304

Pozice: asistent/ka
Požadavky
Manuální zručnost, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, chuť učit se novým věcem, možnost zvyšování kvalifikací. Vítán řidičský průkaz sk. B (není podmínkou).
Náplň práce
1. Administrativa (PC, internet, objednávky náhradních autodílů, vyhledávání zakázek např. nabídky ojetých osobních vozů + dovoz, inzerce, prodej, pronájem vozů, aj.), pomocné práce v autodílně. Zejména: odstraňování starých fólií a polep nových reklamních nápisů na závodních a soutěžních vozech, čištění interiérů a exteriérů, apod.
2. Případně náročnější práce po vzájemné dohodě se zaměstnavatelem: vytváření nových návrhů reklamních designů, uspořádání rekl. nápisů, grafické zpracování, pastování a leštění karosérií na sportovních, závodních a soutěžních vozech. Renovace starých autolaků, hliníkových kol, plastů a chromových autodílů, drobné autolakýrnické a automechanické práce, autodiagnostika (vyhledávání závad na osobních automobilech), sportovní úpravy + tuning a jiné práce, dle pracovních schopností, zájmu o tuto práci a po zaškolení.
Zaměstnanecké výhody.
Bonusy/ prémie, školení, vzdělávací kurzy, firemní akce, zajištěné ubytování. Možnost účasti v závodním týmu při automobilových závodech, zejména ve sprintu na 200 a 400 m, např. (Tuning Extréme Show na letišti u Dl. Lhoty, Příbram), v rallycrossu (Sedlčanská kotlina), automobilových soutěžích - rally (Rally Příbram), automobilových výstav (Autoshow Praha) a případně jiných sportovních akcích, v pracovní pozici asistentka. Při velkém zájmu o závodní činnost, talentu, dosažení výborných výsledků a časů v

odpovědět
Asistent/ka
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj