• P
  • REFERENT/REFERENTKA PRODEJE

REFERENT/REFERENTKA PRODEJE

Zaměstnavatel: WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
Vrahovická 4299

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Koukalová, tel. 582 401 911, 737 204 431 (Po-Pá 7:00-13:00 (9.11.dovolená). Životopisy zasílat na e-mail: personalni@wisconsineng.cz

Pracovní doba: Po-Pá ranní 7:30-15:30
Náplň práce: prodej náhradních dílů k našim strojům, komunikace se zákazníky (osobně, přes email, telefon)
Požadavky: znalost práce na PC, komunikativnost, dobré vystupování, samostatnost, spolehlivost, praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, dobrá dopravní dostupnost pracoviště (blízko autobusové i vlakové nádraží), k základnímu platu odměna dle výkonu, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba: Klára Koukalová
Telefon: 582 401 911
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj