• ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE SKLADU A VÝROBY, Kontakt: e-mailem.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE SKLADU A VÝROBY, Kontakt: e-mailem.

Zaměstnavatel: CYMEDICA, spol. s r.o.
Hořovice

Náplň práce: příprava podkladů, zpracování a evidence dokladů, včetně zpracování v informačním systému; spolupráce při fyzickém příjmu a expedici zboží; účast při inventarizaci zboží a její zpracování v informačním systému; zpracování a evidence administrativní a procesní kázně dle platných SOP společnosti, dle platných pravidel pro správnou distribuční a výrobní praxi; komunikace se zákaznickým servisem obchodu;
Požadujeme: SŠ s maturitou - ekonomického směru; znalost na PC (MS Office, Exel, Word); zkušenost s prací v informačních systémech; dobré komunikační schopnosti; spolehlivost a pečlivost; bezúhonnost; flexibilita.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti; možnost seberealizace; nástup možný ihned nebo dle dohody; stravenkový paušál, sick days; po odpracování 1 roku - navýšení dovolené na 25 dní a možnost příspěvku na penzijní připojištění; smlouva na dobu určitou na rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Kontakt: e-mailem.

Kontaktní osoba: Zdeňka Vlčková
Telefon: 311706211