• P
  • Akviziční referent v reklamní agentuře

Akviziční referent v reklamní agentuře

Zaměstnavatel: Pink rabbit s.r.o.
Českých bratří 125

AKVIZIČNÍ REFERENT V REKLAMNÍ AGENTUŘE
Pracovní náplň:
- vyhledávání nemovitostí vhodných pro účely reklamní agentury
- příprava obchodních podkladů, zpracování nabídek, administrativa
- komunikace se zákazníky, koordinace zakázek
- služební cesty v rámci celé ČR

Požadujeme:
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- samostatnost, proaktivní přístup, zodpovědnost a spolehlivost
- základní znalost PC
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- různorodou práci v příjemném kolektivu s pohodovým a vstřícným přístupem
- služební telefon, notebook, auto (výhledově možné i pro sokr. účely)
- nástupní plat 22.000Kč / měs. čistého, po zapracování možnost navýšení dle výsledků, benefity / odměny

Životopisy zasílejte na e-mailem.

Kontaktní osoba: Marek Fajmon
Telefon: 704 70 22 70
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj