• P
  • SPECIALISTA VÝROBNÍCH APLIKACÍ

SPECIALISTA VÝROBNÍCH APLIKACÍ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Vyznáš se ve vývoji aplikací? Máš VŠ vzdělání v IT oboru a dokážeš komunikovat v anglickém jazyce?
Zašli nám tvůj životopis! Tvé znalosti a zkušenoti dokážeme ocenit!

Náplň práce:
* provádění analýzy obchodních požadavků a zkoumání stávajících řešení
* průzkum nabídek prodejců - identifikace nejlepší možnosti automatizovaného řešení IT, které uspokojí potřeby zákazníků
* účast na všech fázích implementace nového výrobního řešení
* práce na životních cyklech návrhu, vývoje, integrace, testování, nasazení a údržby systému
* podpora zavádění na další weby
* programování rozhraní (webových služeb) pro integraci nových výrobních aplikací se stávajícími
* vedení a provádění testování na podporu změn nebo upgradů řešení
* příprava požadované dokumentace (funkční specifikace, technický návrh, uživatelská příručka, udržovací provozní příručka)
* podpora školení uživatelů výrobních aplikací
* řízení projektů (Agile/Scrum)
* může být požadováno cestování do zahraničí (na základě projektu na jeden až dva týdny)

Požadujeme
* VŠ vzdělání v IT nebo příbuzném oboru
* komunikativní znalost AJ
* zkušenosti na podobné pozici nebo účast na praktických projektech vývoje softwaru
* účast na mezinárodních stipendijních programech VÝHODOU
* prokazatelné zkušenosti v různých krocích cyklu vývoje systému
* schopnost poskytovat hloubkovou analýzu a řešení problémů
* flexibilita, schopnost pracovat na více úkolech a vypořádat se se změnami
* ochota pracovat na více vzdálených místech a ochota cestovat
* zkušenosti s PL/SQL, programováním Java (Spring, Angular), Linux Shell, webové služby, Java Script, .Net VÝHODOU

* finanční odměny/bonusy
* příspěvek na stravování
* příspěvek na dopravu
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* příspěvek na bydlení
* 5 týdnů dovolené
* Sick Days
* Bridge Days
* možnost home office
* kurzy angličtiny zdarma
* podpora volnočasových aktivit

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj