• P
  • SPECIALISTA/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ S NĚMČINOU

SPECIALISTA/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ S NĚMČINOU

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Úspěšná non automotive výrobní firma se sídlem v Opavě hledá vhodné kandidáty/ky na pozici SPECIALISTA/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ.
Ovládáte německý jazyk a máte zkušenosti na obdobné pozici?
Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce:
* administrativní podpora obchodního zástupce pro zahraniční trhy
* komunikace s obchodním zástupcem
* komunikace se zákazníky, podpora zákazníků
* denní operativa

Požadujeme
* komunikativní znalost německého
jazyka podmínkou
* výhodou je komunikativní znalost anglického jazyka
* alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici v obchodním oddělení firmy
* komunikativnost
* schopnost logického myšlení

* 13. mzda
* roční finanční bonusy/odměny
* příspěvek na volnočasové aktivity, karta Sodexo
* příspěvek na penzijní připojištění
* flexibilní pracovní doba

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj