• P
  • Specialista

Specialista

Zaměstnavatel: Liberty Ostrava a.s.
Vratimovská 689

25110 Systémoví analytici
ZamK
Kontakt: Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem kamil.kret@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 725 650 377.

Náplň práce:
hodnocení stavů a funkcí jednotlivých výrobních procesů a agregátů stávající technologie,
analýza příčiny odchylek od dříve dosažených výsledků,
tvorba nových technologických postupů,
identifikace klíčových omezení výroby, návrhy nápravných opatření,
příprava projektů pro zlepšení výkonu a prodloužení životnosti zařízení,
analýza pracovních cyklů a optimalizace nákladů na výrobu,
odpovědnost (v rámci svěřeného úseku) za bezpečnost procesu,
aplikace metod zlepšování (TPM, WCM, Six Sigma, Lean, 5S, atd.).

Požadovaný profil:
výborná znalost českého a anglického jazyka, znalost ukrajinského jazyka výhodou, vzdělání technického zaměření, zkušenost s World Class Manufacturing a Lean Managementem podmínkou, praxe na obdobné pozici a výborná znalost hutního prostředí podmínkou, znalost metod trvalého zlepšování podmínkou, znalost MS Office.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Čeština

Specialista
Kontaktní osoba: Kamil Kret
Telefon: 725 650 377
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj