• P 
  • P 
  • Obchodní ředitel/ka 

Obchodní ředitel/ka

Zaměstnavatel: PRECISMO s.r.o.
Havlíčkovo nám. 3

Flexibilní úvazek | 5 a více let zkušeností | Práce v rychle rostoucím startupu

Jsme Precismo, česká firma, která vyvíjí světový produkt. Vytváříme přesné digitální kopie objektů pro použití ve virtuální realitě. K tomu používáme vlastní unikátní technologii, která ohromila spoustu klientů, mezi něž se řadí globální značky, zejména v e-commerce. Naše odvětví navíc raketově roste. Tohle je ale jenom začátek! Rosteme jako z vody, expandujeme do zahraničí a rozšiřujeme náš tým.
Hledáme špičkové lidi: Takové, kteří nechtějí být svázáni ve své kreativitě, nebojí se převzít odpovědnost a chtějí vidět výsledky své práce. Pojď s námi dělat skvělé věci!

Co u nás budeš dělat

" B2B prodej je stále prováděn zejména zakladateli společnosti. Dosti úspěšně, přesto startupově. Potřebujeme profíka, který nám to pomůže dostat na další level, a to přímo ve spolupráci s manažery společnosti (CEO, COO). Jsi proto důležitým členem boardu. Hlavní pilíře Tvé práce budou následující:
" Na začátku bude třeba společně definovat prodejní strategii, včetně KPIs a odpovídajících procesů
" Dalším úkolem bude vybudovat nový sales tým, včetně nastavení sales metodik, školení týmu, nastavení motivačních plánů pro obchodník
" Vrcholnou fází bude tento prodejní tým řídit, motivovat a budovat prodej v dalších zemích, kam nyní expandujeme (USA, západní Evropa)
" Budeš spolupracovat s marketingem a mít velký vliv na celkovou propagaci a působení společnosti navenek
" Budeš aktivním členem boardu

Co od Tebe čekáme

" Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s tvorbou a následnou exekucí B2B sales strategie. Proto by

odpovědět
Obchodní ředitel/ka
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj