• P
  • Chief accountant/Finance Specialist

Chief accountant/Finance Specialist

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Baví Vás účetnictví a máte znalost komplexní účetní agendy?
Dokážete pracovat samostatně?
Domluvíte se anglicky?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici "Chief Accountant/Finance Spcialist:

Vaše hlavní náplň práce:

* Zodpovědnost za účetní procesy a postupy
* Vedení finančního účetnictví celé společnosti, kontrola splatnosti, správa blokace dodávek dlužníků, vymáhání pohledávek, solupráce s externími společnosti ohledně postupování dluhů
* Součástí Vaší pracovní náplně bude také vytváření týdenních a měsíčních finančních reportů dle požadavků mateřské společnosti, tvorba smluv s dodavateli ve spolupráci se * Dle Vaší kvalifikace a vzájemné dohody budete i vést oddělení zpracování zakázek.
* Při svém výkonu práce budete komunikovat s mnoha odděleními napříč firmou i se zahraničními kolegy v Německu

Lokalita: Praha 10

Požadujeme
* Vzdělání ekonomického směru
* Zkušenost na obdobné pozici
* Orientace v účetních a daňových předpisech
* Komunikativní angličtina

* 13. plat
* Bonusy, prémie
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Odborná školení
* Příspěvek na stravování

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Praha