• P
  • SALES SPECIALIST

SALES SPECIALIST

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Jsi ambiciózní, máš prodej v krvi a zajímáš se o vše, co je spojeno s konstrukcí? Pokud jsi energický a akční člověk, co má rád výzvy, čti dále!

V úspěšné rozvíjející se firmě na Moravě hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE, který se nebojí rozjet něco velkého!

Náplň práce:
- budování a vývoj nových produktů a služeb
- získávání nových zákazníků a péče o ty stávající
- spolupráce s týmem managementu a nákupu
- podpora a udržování kvality služeb
- poskytování kvalitních prodejních návrhů
- podílení se na vytváření prodejní strategie
- vývoj a inovace řešení pro zákazníky
- monitoring investičního trhu

Požadujeme
Co bys měl mít:
- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici = prodej, obchod
- technické znalosti z oblasti konstrukce
- znalost investičního trhu
- zkušenost s řízením projektu výhodou
- AJ na komunikativní úrovni
- velmi dobré komunikační a vyjednávají dovednosti
- řidičský průkaz sk. B

- bonusy/prémie na základě výsledků prodeje doprovázené dalšími finančními benefity: pravidelná valorizace mzdy, roční bonusy, bonusy za odpracované roky a další
- mobilní telefon, notebook a firemní vůz
- 5 týdnů dovolené
- příplatky za soukromé životní/penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- příspěvek na sportovní aktivity
- jazykové kurzy na pracovišti
- možnost se podílet na rozvoji úspěšné firmy

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Zlínský kraj