• P
  • Referent/ka oddělení prodeje - PRODEJ

Referent/ka oddělení prodeje - PRODEJ

Zaměstnavatel: AMMA PROGRESS s.r.o.
Lidická 107

Požadujeme:
- praxe na podobné pozici výhodou
- min. středoškolské vzdělání s maturitou (ekonomický směr výhodou)
- znalost práce na PC
- znalost AJ výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- aktivní přístup k plnění úkolů
- výborné komunikační a organizační schopnosti, pohotovost
- přirozená inteligence, schopnost empatie, optimismus
- analytické myšlení, pečlivost, vytrvalost, trpělivost, spolehlivost, loajalitu, samostatnost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení a ochotu se neustále učit
- časovou flexibilitu
- čistý trestní rejstřík

Pracovní náplň
- příjem a zpracování poptávek
- tvorba nabídky
- akvizice nových zákazníků
- příjem a zpracování objednávek
- vystavování faktur
- kontrola platební morálky odběratelů
- komunikace s odběrateli
- organizace zakázek svěřeného střediska

Místo výkonu: sídlo společnosti AMMA PROGRESS s.r.o., Lidická 107, Lanškroun
Odměňování
- fixní část + pohyblivá část závislá na plnění
- odměny za dlouhodobě dobré výsledky

Nabízíme
- hlavní pracovní poměr
- jednosměnný provoz
- příspěvek na stravování ve výši 55%
- týden zdravotní dovolené navíc
- příspěvek na penzijní/životní pojištění

Více informací naleznete na www stránkách: https://www.amma.cz/kariera
První kontakt pouze emailem. Životopisy zasílejte na email prace@amma.cz.

Pokud splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o námi nabízené pracovní místo, zašlete nám prosím svůj životopis na email uvedený v kontaktech. Pokud máte jakékoli dotazy, zasílejte je taktéž na níže uvedený email.

Výběrové řízení je více-kolové. V prvním kole dochází k výběru potenciálních kandidá

Pozice určená pro region: Pardubický kraj