• P
  • Manažeři servisního oddělení

Manažeři servisního oddělení

Zaměstnavatel: m-tec CZ, s.r.o.
třída 3. května 1273

Kdo jsme:
Česká dceřiná firma německé společnosti se 40 letou tradicí.
Specializujeme se na dodávku zařízení a technologie pro zpracování sypkých směsí pro stavební, petrochemický a plastikářský průmysl v rámci ČR a Evropy (nejsme automotive).

Náplň práce:
- organizace a řízení servisu
- denní komunikace se zákazníky
- vedení týmu podřízených
- práce v informačním systému
- proaktivní přístup ve vyhledávání servisních příležitostí
- kapacitní plánování servisních techniků
- vedení agendy servisních požadavků od zpracování poptávky, vytvoření nabídky až po předání podkladů k fakturaci

Požadavky:
- praxe v oboru minimálně 2 roky
- znalost problematiky, technické myšlení
- uživatelská znalost práce na PC
- velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
- zodpovědný přístup, loajalita
- týmovost a proklientský přístup
- řidičský průkaz skupiny B
- jazykové vzdělání: němčina či angličtina na komunikativní úrovni

Co vám můžeme nabídnout
- Výhodné platové podmínky odpovídající zkušenostem, 13. plat průběžně vyplácený
- Pečlivé zaškolení pro všechny oblasti Vaší budoucí činnosti
- Přátelský kolektiv, vlídné zacházení a zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Příspěvky na stravování, služební telefon, notebook
- Dovolená v délce 5 týdnů
- Firemní jazykové kurzy
- Možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Prémiovou složku k základní měsíční mzdě

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Pokud Vás nabídka zaujala a myslíte si, že zadání splňujete, pošlete nám prosím svůj životopis na uvedený e-mail.

Kontaktní osoba: Personální oddělení
Pozice určená pro region: Zlínský kraj