• P
  • Marketingový specialista/specialistka

Marketingový specialista/specialistka

Zaměstnavatel: Hilding Anders Česká republika a.s.
Roztoky u Jilemnice 215

Rádi dobře spíte? Pojďte pracovat k nám!
Jsme moderní a inovativní firma se zajímavým výrobním sortimentem. Jsme přední výrobce matrací, postelí, roštů a lůžkovin a ostatního sortimentu pro zdravý spánek. Neustále hledáme nová řešení, jsme autory mnoha patentových řešení, nových technologií a myšlenek, které zlepšují spánek.

Co Vás čeká:

tvorba nabídek, produktových textů, etiket
zajištění fotografií produktů
grafické zpracování propagačních materiálů a inzercí
online marketing a web prezentace - jednání s agenturami
aktualizace obsahu webových stránek
koordinace práce v rámci týmu + spolupráce s externími agenturami

Požadujeme:
znalost grafických programů Adobe Illustrátor, Photoshop a programů Microsoft Office
kreativního ducha a hlavu plnou nápadů
schopnost práce v týmu i samostatně
min. SŠ vzdělání
znalost jazyků - angličtina výhodou
řidičský průkaz skupiny B

Co Vám rádi nabídneme:
zaučíme i absolventa
zázemí a podpora nadnárodní a stabilní společnosti
přátelský tým spolupracovníků
adekvátní platové ohodnocení
po zapracování smlouva na dobu neurčitou
služební PC a mobilní telefon
příspěvek na stravování, firemní bonusy a akce

Nabízíme: zázemí a podporu nadnárodní společnosti, práci v přátelském týmu, telefon a notebook.
Možnost nadprůměrného výdělku (základní plat + motivující bonusové ohodnocení v závislosti na výkonu). Možnost seberealizace, rozvoj obchodních dovedností.

kontakt: e-mailem

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Dagmar Pěničková
Telefon: 736 753 783
Pozice určená pro region: Liberecký kraj