• P
  • PRACOVNÍK /ce REZERVAČNÍNO ODDĚLENÍ

PRACOVNÍK /ce REZERVAČNÍNO ODDĚLENÍ

Zaměstnavatel: Imperial Karlovy Vary a. s.
U Imperiálu 7

Kontakt: personální, tel.: 353 206 405, e-mail: HR@imperial-group.cz
Lázně Imperial Karlovy Vary přijmou:
PRACOVNÍK/CE REZERVAČNÍHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň:
o přijímá a potvrzuje rezervace ubytování, zadává rezervace do systému, komunikace s klienty
o vede agendu s přípravou podkladů pro udílení víz,
o vede agendu se zálohovými fakturami,
o hlídá předplatby rezervací a s tím související vymáhání některých pohledávek.

Nabízíme:
o mzda dohodou
o personální strava za 30,- Kč/den
o zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání O2 Family, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

Požadujeme:
o středoškolské vzdělání, praxe výhodou
o oborová znalost AJ, NJ (slovem i písmem). RJ výhodou.
o práce na PC (pokročilá úroveň MS OUTLOOK, WORD EXCEL)
o příjemný vzhled a vystupování, spolehlivost, trestní bezúhonnost
o organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost

Kontaktní osoba: Petra Pelíšková
Telefon: 353 206 405
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj