• P
  • Produktový specialista

Produktový specialista

Zaměstnavatel: MULTIP Moravia s.r.o.
Palackého 1135

z: 4.8.2021a: 17.08.2021 - vhodné i pro OZZ, plat dle zkušeností

Náplň práce:
- výběr nových produktů od český a zahraničních dodavatelů
- aktualizace nabízeného sortimentu
- navazování obchodní spolupráce, jednání a komunikace s obchodními partnery
- objednávání zboží u obchodních partnerů
- fakturace

Požadujeme:
- obchodní přístup
- dynamickou a komunikativní osobnost
- vysoké pracovní nasazení a samostatnost
- zájem o vzdělávání
- AJ nebo NJ
- min. středoškolské vzdělání s maturitou

Zaměstnanecké výhody:
- výsledkové odměny
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- firemní stravování

Kontaktní osoba: Iva Fišerová, personální oddělení, multip@multip.cz

Kontaktní osoba: Iva Fišerová
Telefon: 556 701 189, 556 702 450
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj