• P
  • Nutriční specialista/ka

Nutriční specialista/ka

Zaměstnavatel: GOLD ONE s.r.o.
Králova 1283

NUTRIČNÍ SPECIALISTA/KA
NUTRIADAPT Weight management Clinic je průkopníkem inovativních metod v oblasti výživového poradenství a péče. Zaměřujeme se na redukci tělesné hmotnosti s následnou dlouhodobou péčí. Vyvinuli jsme světově ojedinělý koncept osobních výživových směrů, plánů
a programů.
Stavíme na více než 15-ti leté praxi a zkušenosti jejich zakladatelů.
Všichni v NUTRIADAPT Weight management Clinic si uvědomujeme, jak je redukce váhy sama o sobě těžkým úkolem a nepříjemným procesem. Vynakládáme proto velké úsilí na to, abychom v každém momentu naší práce poskytovali nadstandardní péči a pomohli každému, kdo k nám vejde, dosáhnout vytyčeného cíle.
POŽADUJEME: nadšení a disciplínu. Nabízíme skvělé služby a díky nadšení a disciplíně se vám budou dobře prodávat našim klientům.
Dochvilnost a pracovitost. Našim klientům pomáháme vždy v PO a ve ST 8:30 - 17:00 hodin,
ÚT a ve ČT 8:30-18:00 hodin. Vyžadujeme vyšší odborné vzdělání nebo certifikovaný kurz.
NÁPLŇ PRÁCE: hledáte práci, která má skutečně smysl? S námi budete pomáhat lidem, zlepšovat jejich životy. Našim klientům pomůžete na cestě za lepší postavou, skvělou kondicí a pevnějším zdravím. Dáme vám prostor i pro kreativitu při přípravě individuálních stravovacích plánů a různých odborných materiálů.
NABÍZÍME: u nás se můžete spolehnout na hlavní pracovní poměr, pracovat s námi budete ve vlastní a skvěle vybavené kanceláři. Budete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce dává smysl.
Všech kolegů v našem týmu si velmi vážíme a proto vás i řádně oceníme. O víkendu raději odpočíváme než pracujeme. Čeká vás vynikající kolek

Kontaktní osoba: Romana Davidová
Telefon: 776 181 677
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj