• P 
  • P 
  • SPECIALISTA DOPRAVY - ANALYTIK 

SPECIALISTA DOPRAVY - ANALYTIK

Zaměstnavatel: BC LOGISTICS s.r.o.
Moravní 1636

Přijmeme posilu do týmu zaměstnanců BC Logistics, s.r.o. na divizi dopravy. Nový kolega nebo kolegyně bude zajišťovat správu a bezproblémový chod logistického a dopravního software (LORI) - stanete se tzv. klíčovým uživatelem. Tato část Vaší práce bude spočívat v kontrole servisních hodin, řešení fakturace a požadavků dispečerského týmu souvisejících s LORI a jeho fungováním. Uživatelskou podporu Vám poskytne dodavatel software.
Dále se budete podílet na realizaci cílů divize dopravy dle normy ISO 9001 a 14001. Zejména se bude jednat o hodnocení dopravců a hodnocení spokojenosti zákazníka. V budoucnu budete tyto cíle, jak přehodnocovat, tak nově nastavovat dle potřeb firmy a Vašich kolegů.
Jako podpora dispečerů budete monitorovat náklady, kontrolovat ceníky a vytvářet reporty související s efektivním chodem oddělení dispečinku (optimalizace nákladů, kontrola tankování, vyhodnocování spotřeby a kontrola tras). Pozice zahrnuje i komunikaci s našimi obchodními partnery - GEFCO, Synthos Kralupy, Barum Continental, Trelleborg a další.
Požadujeme:
" SŠ / VŠ vzdělání
" AJ / NJ na úrovni B2
" Praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínku
" Znalost MS Office - dobrá znalost MS Excel
" Aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
" Analytické myšlení, pečlivost, komunikativní schopnosti a ochotu odborně se rozvíjet

Přijmeme posilu do týmu zaměstnanců BC Logistics, s.r.o. na divizi dopravy. Nový kolega nebo kolegyně bude zajišťovat správu a bezproblémový chod logistického a dopravního software (LORI) - stanete se tzv. klíčovým uživatelem. Tato část Vaší práce bude spočívat v kontrole se

odpovědět
SPECIALISTA DOPRAVY - ANALYTIK
Kontaktní osoba: Dominika Sojáková
Telefon: 606 702 494
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj