• P
  • SALES AND MARKETING MANAGER /ka

SALES AND MARKETING MANAGER /ka

Zaměstnavatel: Imperial Karlovy Vary a. s.
U Imperiálu 7

Kontakt: Manager SaM, tel.: 353 206 322, e-mail: HR@imperial-group.cz

SALES AND MARKETING MANAGER/ ka

Kontakt: 353206322 v pracovní dny 9:00 - 14:00, HR@imperial-group.cz

Požadujeme:
o SŠ vzdělání, VŠ výhodou - obor marketing a obchod
o alespoň 3 roky praxe v oboru, praxe v oblasti cestovního ruchu výhodou
o velmi dobrá znalost PC, MS Office
o komunikační znalosti RJ, NJ a AJ
o komunikační a prezentační dovednosti
o kreativitu a tvůrčí myšlení, samostatnost a systematičnost
o loajalitu a týmového ducha o odolnost vůči stresu, asertivní chování
o schopnost definovat a řešit problémy

Nabízíme:
o zajímavé mzdové ohodnocení - mzda dohodou
o mobilní telefon a notebook
o zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
o příjemné a moderní pracovní prostředí
o možnost dalšího profesního vzdělávání

Náplň práce:
o plánuje a realizuje obchodní a marketingový plán, vede obchodní tým
o komunikuje s obchodními partnery a klienty - telefonicky, mailem, osobně,
o připravuje a realizuje aktivity pro zvýšení prodeje,
o připravuje a realizuje marketingové strategie prodeje nových produktů, o získává nové klienty a pečuje o klienty stávající,
o samostatně vede obchodní jednání,
o vyhledává příležitosti na trhu,
o získává informace o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech,
o reprezentuje společnost na veletrzích, výstavách, při jednáních s obchodními partnery, s klíčovými zákazníky

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina, Ruština

Kontaktní osoba: Manager SaM
Telefon: 353 206 322
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj