• P
  • PRODUKTOVÝ SPECIALISTA/PROJEKTOVÝ SPECIALISTA

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA/PROJEKTOVÝ SPECIALISTA

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Jste machr v technickém designu a procesu, hovoříte plynule anglicky a máte prozákaznický přístup? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis, hledáme totiž produktového specialistu!

Náplň práce:
* komunikace se zákazníkem při návrhu a implementaci designových změn produktu
* komunikace se zahraničním oddělením designu a engineeringu
* příprava projektového plánu pro implementaci nového designu
* definování validačního procesu v případě změny designu
* návrh a testování vhodných elektrosoučástek
* analýza a řešení problémů při vývoji produktu
* řízení a plánování výroby prototypů
* vytváření a správa technické dokumentace: D/ P FMEA, BOM, FLOW

Požadujeme
Produktový specialista musí mít:

* min. 3 roky zkušeností z výrobní společnosti na obdobné pozici
* znalost procesů pájení, SMT, testování PCB
* znalost Orcad software, D/ P FMEA
* zkušenost s validací výrobků, DOE
* velmi dobrou znalost angličtiny
* být aktivní držitel ŘP B, ochotu cestovat
* VŠ vzdělání technického směru (obor elektro)

* pružná pracovní doba (37,5 h/ týden)
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dovolenou 1000 Kč
* stravenky v hodnotě 120 Kč
* příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základu)
* roční bonus až 10% z roční základní mzdy
* příplatky za noční/ víkendy 20%
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* výuka AJ v pracovní době

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Ústecký kraj