• P
  • Správce objektu - OZP

Správce objektu - OZP

Zaměstnavatel: Bohemia Marten Plus s.r.o.
Potoční 503

Vyhrazeno pro OZP.
1. kontakt telefonicky 722 364 328 v pondělí až pátek od 9:00 - 15:00 hod., e-mailem: j.buzkova@bohemiaplus.cz

Požadujeme:
- věk nad 18 let
- čistý RT
- základní vzdělání
- manuální zručnost
- řidičský průkaz sk. B
- orientace v údržbařské práci
- spolehlivost, zodpovědnost

Náplň práce:
- odpovědnost za technický stav budovy
- provádění menších oprav v prostorách budovy
- údržba venkovních prostor - sekání trávy, úklid sněhu
- běžná péče o objekt, zajištění servisu a oprav

Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- práci na zkrácený úvazek - 30 hod/týdně, pondělí až pátek
- práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení PP
- nástup ihned

Kontaktní osoba: Jana Bůžková
Telefon: 722 364 328
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj